Seleniny tipy

10. ledna 2010 v 17:45
Posilující látky
Lesk dodává vlasům Biotin. Ten řídí jejich růst a celkově podporuje látkovou výmněnu.Získáš je z vařených vajec, vlašských ořechů,květáku nebo jablek.Takže si klidně před spaním zahřeš a smlsni si na hrstce ořechů ,které tě zevnitř zásobí vitamíny.

http://pohodovka.websnadno.eu/Zajimavosti/04_orech.gif

Zákeřné polštáře
Víš , že tvé oblíbené bavlněné povlečení na polštářích vlasy vysušuje? Síla, co ? Selena proto spí zásadně jen na hedvábných nebo saténových polštářích, po kterých vlasy kloužou, zatímco na bavlněněném se třou a můžou se i lámat.
http://img.mimishop.cz/ucertice/1/b1661305.jpg

Ochoč si vlasy
Aby sis mohla ráno udělat perfektní pěšinku nebo měla krásnou ofinu. vlasy si na noc pevně sepni do gumičky. Ani ty nejdivočejší sny ti pak tvé raní plány nepřekazí a budeš vypad super!

Olivový olej
Selena říká: ,,Mám šílenou spořebu olivového oleje, který si přidávám do koupele, dělám si něj obklady na obličej a vtírám si ho do konečků vlasů,když mám pocit, že vypadají roztřepeně a jsou suché.Na noc si ho prostě vmasíruju do konečků , zavážu do ručníku a ráno jej teplou vodou a šampónem vymiju."
Olej

Trik s vlnkami
Chceš se ráno probudi se lví hřívou?Pak si večer natoč vlasy na měkké (větší) nebo polodlouhé papiloty. Pohodový spánek tě sice asi fakt nečeká,ale rozhodně se ti v nich bude spát líp než v normálních kovových natáčkách!

Večrní kartáčování
,,Je to takový můj večerní rituál, bez kterého bych už neusnula!Těsně před spaním si vlasy důkladně prokartáčuju hřebenem s měkými širokými hroty.Uspává mě to ,ale hlavně se tak zbavím všech stop laku nebo gelu"
http://www.conejlevneji.cz/obrazek.php?obrazek=110

Ležérní vlny
Máš dlouhé, rovné a ještě k tomu věčně splihlé vlasy ?Upleť si z nich na noc volný cop.Vlasy se ti tak krásně zvlní do měkkých a přirozeně vypadajicích lokýnek!

http://imstars.aufeminin.com/stars/fan/selena-gomez/selena-gomez-20080904-451810.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama