Jak na dokonalé nohy

3. ledna 2010 v 16:25
Chceš vypadat dobře v sukni nebo v plavkách? Tak to je tenhle článek pesně protebe. Nezapomeň ,že nic není nemožné a ty mužeš vypadat tak jak bys chtěla.

Výpady nohou - pro krásné nohy a dokonalé boky

Rozkročte se na šířku boků, ruce jsou v bok. Dívejte se přímo před sebe, jednou nohou vykročte dopředu na vzdálenost dlouhého kroku od zadní nohy. Kolena pokrčte tak, aby se to umístěné vpředu dostalo přímo nad stejnostranné chodidlo.
Pohyb by měl směřovat spíše dolů než dopředu; pro maximální posílení hýžďových svalů přeneste váhu na patu přední nohy. Vraťte se do výchozí polohy, opakujte 20 krát.

Cvik na dokonalé nohy a ruce

Rozkročte se na šíři boků. Uchopte činky a ruce mírně pokrčte tak, aby činky byly ve výši boků. Levou nohou vykročte vpřed, pravé koleno se téměř dotýká podlahy. Z této pozice se pomalu zvedejte, dokud se levá noha nepropne. Prostřídejte nohy. Cvičte tři minuty.

Dřepy - pro krásné nohy a pevný zadek

Rozkročte se na šířku boků, kolena jsou mírně pokrčená. Záda držte rovná, ruce si položte na boky. Pokrčte kolena do úhlu asi 90°, což vám umožní mírně se předklonit, až se tělo dostane do pravého úhlu vůči stehnům. Chodidla udržujte v klidu. Vraťte se do výchozí polohy a opakujte 20 krát.

Cvičení a fitness - další rada pro krásné nohy a pevný zadek

Lehněte si na záda. Ruce nechte ležet podél těla a nohy pokrčte v kolenou. Pravou nohu přeložte přes levé koleno a současně zvedněte zadel zhruba dvacet centimetrů nad zem. Vydržte chvíli a pak jej pomalu položte na zem. Cvičte tři minuty
http://www.krasa.cz/img-magazin/nohy_04cz.jpg.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama